Możliwość komentowania Profesjonalny kurs napełniania zbiorników ciśnieniowych została wyłączona

Rzetelny kurs napełnienia zbiorników ciśnieniowych
Rzetelny kurs napełniania zbiorników ciśnieniowych organizowany jest przez Aris Akademię w Koninie. Szkolenie to przeznaczone jest dla osób mających do czynienia z urządzeniami ciśnieniowymi na co dzień. Głównie są to więc osoby które pracują w branży chłodniczej i klimatyzacji, osoby szykujące się do egzaminów do straży pożarnej, czynni na rynku strażacy, pracownicy szpitali, uzdrowisk, albo pracownicy zatrudnieni w sektorze spożywczym. Kurs napełnienia butli ciśnieniowych wybierany jest także przez osoby pracujące w branży rozrywkowej, przykładowo organizujące paintball a także przez płetwonurków. Każde szkolenie rozdzielone jest na teorię a także na praktykę. Omówione są zagadnienia ogólne, związane z zakresem tematycznym takim jak napełnianie zbiorników oraz te w większym mierze szczegółowe. Część praktyczna bazuje z kolei na nabywaniu umiejętności w trakcie pracy z butlą ciśnieniową: odzyskaniu czynnika, napełnianiem butli, czy wykonywaniem próżni w butli. Szczegółowy opis kursu, cena i wymagania odnośnie do brania w nim udziału opublikowane są na witrynie online. Każda osoba, która zechce poszerzać własny zasięg wiedzy, nie powinna mieć najmniejszych problemów z zapisywaniem się. Można to zrobić prędko, za pomocą witryny online, jednocześnie sprawdzając, które z terminów są możliwe do wytypowania. Jeżeli będą pytania co do kursu, to wyjaśnień udzielają osoby go prowadzące.

+Tekst Sponsorowany+