Możliwość komentowania Projektowanie przestrzeni edukacyjnych w szkołach: nowoczesne metody nauczania a architektura wnętrz. została wyłączona

Budowanie zrównoważonych miast: planowanie przestrzenne z myślą o środowisku i społecznościach lokalnych.

Aby podczas pokazu sztucznych ogni w parze z właściwą rozrywką szło bezpieczeństwo, trzeba przestrzegać kilku fundamentalnych zasad. Przede wszystkim wypada nie zapominać o tym, iż tylko w pełni umysłowo sprawne osoby mogą podjąć się podpalaniem petard. Maluchów i osoby, do których nie mamy zaufania, nie powinny podejmować się tego działania. Całość w gruncie rzeczy opiera się na zobowiązania osoby, która będzie absorbowała się eksplozją fajerwerk – ANCHOR. Przede wszystkim musi być to postać o trzeźwym umyśle, która nie spowoduje wypadku przez własną głupotę oraz taka, jaka nie będzie chciała popisywać się przed znajomymi. Podstawą bezpieczeństwa w trakcie zabawy fajerwerkami jest to, że nie mogą zabierać się za eksplozję dzieci, jakie wybitnie często nie są w stanie racjonalnie określić siły wybuchu i innych czynników, jakie mają ogromny wpływ na całą sytuację. Wystarczy jeden nieuważny ruch, jedno pociągnięcie zapałek, jedno losowe potknięcie, aby żałować swojego czynu niesłychanie długi czas. Jeśli dzieci pragną być w trakcie odpalania sztucznych ogni, powinny znajdować się tylko pod opieką osób dorosłych oraz w pełni odpowiedzialnych.

1. Link

2. Zobacz więcej